Svatby a zásnuby


Svatba

Chcete si říct své ANO v exotické krajině? Tak je Bali tím nejlepším místem pro tuto jedinečnou událost. Svatební obřad na pláži jako vystřižený z romantického filmu i toto se u nás může stát skutečností. Zařídíme vám tradiční Balijský obřad na pláži nebo jiném romantickém místě, dle vašeho výběru za přítomnosti dvou svědků a vašich nejbližších. Tento obřad může být pouze neformální, který jsi po příjezdu do ČR legalizujete. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.


Zásnuby

Rozhodli jste se udělat ve svém životě významné rozhodnutí a požádat svou polovičku o ruku? Není lepší místo než na exotickém ostrově např. na pláži při zvuku šumějícího oceánu a západu slunce a to vše Vám zdokumentujeme na videu a fotografiích. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.


Obnovení manželských slibu

Je to už pár let co jste si řekli své ANO... je načase ho po delší době obnovit na exotickém a romantickém místě, Bali je to pravé mystické místo, pro tuto jedinečnou událost. Připravíme Vám nezapomenutelný obřad na obnovení manželských slibu, které vám zdokumentujeme na videu a fotografiích. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.