Náš příběh

Ahoj jmenujeme se Míša a Niko.  Psal se říjen 2017, když jsme nastoupili s jednosměrnou letenkou do letadla směr Bali a tím se rozhodli změnit, náš život úplně od základu. Hned od prvního dne nás tenhle nádherný ostrov okouzlil, né jen tím jak vypadá, ale hlavně lidmi, kteří zde žijí, ta neopakovatelná atmosféra, každodenní všude přítomná vůně objetních darů, pokora lidí a mnoho dalšího. Bylo nám hned jasné, že jsme našli místo, kterému budeme říkat, náš nový domov.

Co nabízí Tropický ráj Bali ?
Jelikož jsme postupem času, objevovali krásy tohoto ostrova, vznikl nápad, že by bylo fajn předat dál to co normání turista za pár dní dovolené nemůže zažít. A tak vznikl Tropický ráj Bali. Nabízíme ubytování v naší krásné tropické vile s velkým bazénem, kde se budete cítit jako doma. Budeme vám dělat, společníky, rádce, průvodce a to vše ve vašem mateřském jazyce. Od vašeho příletu až do posledního dne se nebudete muset o nic starat, pouze si užívat vaši vysněnou dovolenou na tomto překrásném ostrově. Více informací o dovolené u nás najdete na www.tropickyrajbali.cz

Proč jsme se přestěhovaly na Bali ?
Náš sen byl žít u moře, někde kde slunce svítí každý den, kde na nás každé ráno dýchne vánek teplého vzduchu, kterého se z hluboka nadechneme a ucítíme tu rozmanitou vůni všude kolem. Místo, kde nebude ovoce a zelenina jen hezky vypadat, ale bude také plná vitamínů a vyzrálé chuti. Žít na místě, kde nám bude jedno co máme zrovna na sobě nebo jak vypadáme, protože to bude stejně všem ukradené, kde budou lidé skromní a přitom srdeční a milí. A hlavně na místě, na kterém budeme opravdu každičký den naplno ŽÍT a ne přežívat. A tak vznikl nápad vzdát se všeho co jsme měli, odejít od každodenního chaotického života, opustit ze dne na den vše co jsme si v ČR vybudovali a zkusit nový život na druhé straně světa.