_MG_5195 Edit

Focení

Co krásnějšího si můžete odvézt z dovolené než vzpomínky, bohužel naše hlava si nedokáže vše zapamatovat a proto tu jsou fotografie, které tu krásu okamžiku zachytí už navždy. Nabízíme profesionální focení na pláži či na odlehlých útesech, vodopádech atd. Focení může být pro jednotlivce, pár či rodinu. Veškeré fotografie dostanete od nás nahrané na cd disku, plus pár profesionálně upravených a vyvolaných fotek do vašeho rodinného alba.
Tato služba je již zahrnuta v ceně balíčku PRÉMIUM a EXCLUSIVE.

placeholder image

Video

Chcete zachytit živou vzpomínku z vaší dovolené? Natočíme vám a profesionálně sestříháme ty nejkrásnější okamžiky, které tu s námi prožijete. Několika minutový sestřih, toho nejlepšího si domů odvezete na památku na vaším USB úložišti, nebo stáhnout online. Avšak pokud budete tuto službu chtít, můžete si ji přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.
Tato služba je již zahrnuta v ceně balíčku PRÉMIUM a EXCLUSIVE.

placeholder image

Romantické večeře

Zpříjemněte si svoji nezapomenutelnou dovolenou romantickou večeří při svíčkách ve dvou v soukromí na nádherné pláži při západu slunce, nebo si jen tak poseďte s kamarádem/kou u dobrého jídla.
Tato služba je již zahrnuta v ceně balíčku PRÉMIUM a EXCLUSIVE.

beach just-married

Svatby a zásnuby

Svatba
Chcete si říct své ANO v exotické krajině? Tak je Bali tím nejlepším místem pro tuto jedinečnou událost. Svatební obřad na pláži jako vystřižený z romantického filmu i toto se u nás může stát skutečností. Zařídíme vám tradiční Balijský obřad na pláži nebo jiném romantickém místě, dle vašeho výběru za přítomnosti dvou svědků a vašich nejbližších. Tento obřad může být pouze neformální, který jsi po příjezdu do ČR legalizujete. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.

Zásnuby
Rozhodli jste se udělat ve svém životě významné rozhodnutí a požádat svou polovičku o ruku? Není lepší místo než na exotickém ostrově např. na pláži při zvuku šumějícího oceánu a západu slunce a to vše Vám zdokumentujeme na videu a fotografiích. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.

Obnovení manželských slibu
Je to už pár let co jste si řekli své ANO... je načase ho po delší době obnovit na exotickém a romantickém místě, Bali je to pravé mystické místo, pro tuto jedinečnou událost. Připravíme Vám nezapomenutelný obřad na obnovení manželských slibu, které vám zdokumentujeme na videu a fotografiích. Tuto službu si můžete přiobjednat za příplatek ke svému balíčku nebo zakoupit externě i pokud nejste našimi klienty.

© 2023 by Tropický ráj Bali Official   Copyright www.tropickyrajbali.cz  
tropickyrajbali@gmail.com   Tel +420 326 634 433